ART / Frames / Frame 7014165
nr 701 4165
FRAME
gilt. 19th century, med olja signerad V K-son, 1882 30x40,
förgylld. 1800-tal, med olja signerad V K-son, 1882 30x40
SEK 1000
Monday June 6 2011
at 17:52:29
100 kr
150 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
700 kr
800 kr
950 kr
FRAME
nr 701 4165
FRAME
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 1000 |
Monday June 6 2011 |